فروش میوه خشک
خانه / میوه خشک حبه ای / فروشندگان بهترین آجیل میوه خشک حبه ای تولید داخل

فروشندگان بهترین آجیل میوه خشک حبه ای تولید داخل

فروشندگان بهترین آجیل میو ه خشک حبه ای با ارائه ی محصولات تولید داخل ،نقشی مؤثر در ارتقای فروش محصولاتی مطمئن و باکیفیت و با قیمت مناسب خواهند داشت.
همان طور که می دانید عمده بازار میوه خشک شده در شهرهای مختلف کشور به دو نوع از میوه خشک های ایرانی اسلایس و یا حبه ای استوای تعلق دارد که هر کدام به جهت روش های تولید و طعم و البته قیمت، تفاوت هایی با یکدیگر دارند.
در این میان فروشندگان میوه خشک اگر چه ارائه ی هر دو گروه از میوه های خشک شده را در برنامه های فروش خود دارند، اما میوه خشک های حبه ای استوایی به دلیل داشتن قیمت پایین تر، از استقبال بیشتری برخوردارند.
در واقع میوه خشک اسلایس ایرانی که توسط فروشندگان در شهرهای مختلف ارائه می شود، اگر چه مشتریان خاص خود را دارد، اما با وجود میوه خشک های حبه ای خارجی، توسعه ی فروش در بازار، جایگزینی میوه خشک های ایرانی با قیمت کمتر را نیز می طلبد.
از این رو مدتی است تولید و فروش میوه خشک های حبه ای تولید داخل توسط برخی از شرکت ها و تولید کنندگان خوش فکر و آینده نگر کشورمان مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفته و هم اکنون به صورت آزمایشی، انواع میوه خشک حبه ای تولید داخل توسط کارخانه های فرآوری استفاده شده و خوشبختانه با استقبال خوبی همراه بوده است.
قیمت بسیار مناسب میوه خشک های حبه ای تولید داخل در کنار ماندگاری بسیار مناسب و طعم و کیفیت عالی آن از جمله مزیت هایی است که می تواند فروشندگان انواع میوه خشک را نیز به استفاده از میوه خشک های تولید داخل ترغیب نماید.
بدون شک این کار در ابتدای امر نیازمند تبلیغات و بازاریابی مناسب است که در این خصوص مجموعه خشکبار ایرن با بهره گیری از توان علمی متخصصین کشور در کنار برخورداری از نیروی فروش قوی خود می تواند در خصوص توسعه ی تولید و فروش میوه خشک های حبه ای تولید داخل به فروشندگان و تولید کنندگان مختلف، مشاوره های لازم را ارائه نماید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
خانم کشت پور
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: irannutscenter.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده میوه خشک حبه ای

خرید و فروش عمده میوه خشک حبه ای امروزه در سرتاسر کشور انجام می شود …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام